Apie

ImoniuTeisininkas.lt – tai teisinės ir verslo konsultacijų paslaugos orientuotos į vidutines, mažas ir labai mažas įmones. Sukaupta patirtis paskatino pradėti teikti teisines ir verslo konsultavimo paslaugas būtent šio tipo įmonėms, nes tai įmonės, kurioms turėti kvalifikuotą ir gerai savo darbą išmanantį teisininką ar vadybininką ekonomiškai nenaudinga, tačiau – būtina.

Nuolat besikeičianti verslo, mokestinė aplinka ir konkurencijos sąlygos, noras išlikti ir augti, įmones vis dažniau skatina ieškoti kvalifikuotų darbuotojų, tačiau finansinės galimybės dažnai apriboja, nes tai ką gali stambusis verslas, mažasis – dažniausiai negali sau leisti. Įmonių vadovams susidūrus su problemomis savo veikloje jos dažniausiai sprendžiamos taupant finansinius išteklius, todėl pasitikima savo turimomis žiniomis. Kaip rodo praktika, dažniausiai toks sprendimas įmonėms kainuoja brangiau, nei tinkamu laiku pasikonsultavimas su teisininku ar profesionaliu vadybininku.

Kokia mūsų vizija?

  • Mes už tai, kad ir smulkusis verslininkas turėtų galimybę pasinaudoti kvalifikuotomis konsultacijomis, ko dažniausiai negali, nes teikiamų paslaugų įkainiai yra prieinami tik finansiškai pajėgioms įmonėms.
  • Mes norime paneigti susifomavusią nuostatą, kad teisinės ar verslo konsultavimo paslaugos, tai paslaugos prieinamos tik didiesiems verlininkams, o rūpestis Jūsų problemomis apsprendžiamas tik sumokamų pinigų suma.
  • Jei manote, kad verslas ne vien apie pinigus, bet tai yra gyvenimo būdas, mes siūlome tapti mūsų klientais. Net ir versle gali būti žmogiškumu paremti santykiai.

Taigi jei ieškote patikimo partnerio Jūsų kasdieninėje veikloje, mes galime Jums padėti. Susisiekite ir jau šiandien aptarsime Jūsų situaciją.

SUSISIEKITE